Vzdelávací nástroj pre deti so špeciálnymi vzdelávacími potrebami a mentálnym postihnutím

S Pinf Hrami sa dá učiť čítanie, písanie, rozoznávanie farieb, jemná motorika, logické uvažovanie a ďalšie dôležité zručnosti.

Aké sú Pinf Hry?

 • Jednoduché

  Používanie Pinf Hier je jednoduché. Vďaka špeciálnemu minimalistickému a intuitívnemu dizajnu dokážu Pinf Hry používať deti aj samé.

 • Prispôsobiteľné

  Pinf Hry môžu byť jednoducho prispôsobené a nastavené tak, aby vyhovovali potrebám dieťaťa. Len zvoľte správne nastavenia a zábavné učenie môže začať!

 • Nielen v slovenčine

  Pinf Hry sú k dispozícií v jazykoch: slovenčina, čeština, maďarčina, poľština, angličtina, nemčina, španielčina, francúzština, taliančina, ruština, portugalčina, švédčina.

 • Veľký výber

  V ponuke nájdete až 26 vzdelávacích hier zameraných na rôzne témy a problémy.

O Pinf Hrách

Pinf Hry sú didaktická pomôcka, ktorá pomáha deťom s mentálnym postihnutím a špeciálnymi vzdelávacími potrebami (s autizmom, detskou mozgovou obrnou, Downovým syndrómom, poruchami učenia a ostatnými mozgovými disfunkciami) naučiť sa písať, čítať, logicky uvažovať, rozoznávať farby, precvičiť si slovnú zásobu, matematiku a ďalšie praktické zručnosti. 

Balík hier vo viacerých jazykoch ich učí zábavným spôsobom.

Tieto jedinečné didaktické hry pomáhajú deťom, pedagógom i rodičom v školách, centrách či domácnostiach.

Prehrať video

Vyskúšajte našu aplikáciu

O Pinf Hrách

Pinf Hry sú didaktická hra, ktorá pomáha deťom s mentálnym postihnutím a špeciálnymi vzdelávacími potrebami.

Pinf Hry sú didaktická pomôcka pre deti s mentálnym postihnutím, napríklad autizmus, detská mozgová obrna a podobné. Pomôžu deťom s mentálnym postihnutím naučiť sa čítať, písať, logicky uvažovať, rozoznávať farby, precvičia si slovnú zásobu, matematiku a ďalšie praktické zručnosti, ktoré im môžu robiť ťažkosti.

Náš softvér sa skladá z 26 edu-hier, ktoré sú k dispozícii v 12 jazykoch.

Používajte Pinf Hry doma

Vaše dieťa sa môže naučiť nové zručnosti a opakovať si vedomosti zo školy efektívnejšie – s Pinf Hrami.

Rodičia využívajú Pinf Hry ako vzdelávaciu pomôcku a zábavnú hru pre svoje deti. S Pinf Hrami sa dieťa naučí nové zručnosti alebo si zopakuje vedomosti zo školy alebo centra.

Naša aplikácia nie je len hra – je to aj výborný vzdelávací nástroj pre deti so špeciálnymi vzdelávacími potrebami a mentálnym postihnutím.

Používajte Pinf Hry v školách, centrách a iných inštitúciách

Zo špeciálnych škôl, centier a iných inštitúcií k nám prúdi výborná spätná väzba, čo nás veľmi teší.

Pinf Hry môžu byť používané v skupinách, individuálne alebo celou triedou naraz s interaktívnou tabuľou. Učitelia sa naučia používať Pinf Hry veľmi rýchlo a deti si užívajú nový spôsob vzdelávania.

Naša aplikácia funguje všade

Používajte našu aplikáciu na systémoch Android, iOS, Windows alebo Linux.

Pinf Hry spustíte na takmer každom počítači, smartfóne alebo tablete. Dokonca aj na starších zariadeniach.

Pinf Hry Launcher môžete spustiť na:

 • Android
 • iOS
 • macOS
 • Linux (Debianové distribúcie)
 • Windows 7 – 10
 • Windows 10 na mobilných zariadeniach

Stiahnuť zdarma

Stiahnite si Pinf Hry. Vyskúšajte ich ešte dnes doma alebo v inštitúcií.

Dostupné v Google Play, App Store, Microsoft Store a verzia pre desktopové počítače z www.pinfhry.sk.

Bezplatné pracovné listy k Pinf Hrám

Hravé listy sú pracovné listy zamerané na abecedu, písmená, farby, matematiku, hodiny, precvičovanie si slovnej zásoby a ďalšie zručnosti či vedomosti. Môžete si ich bezplatne vytlačiť.

Čo hovoria používatelia Pinf Hier

"Vyhovuje nám zrozumiteľnosť a rôznorodosť Pinf Hier, pomocou ktorých sa klienti učia, trénujú si pamäť, postreh, logické uvažovanie. Sú prispôsobené ich potrebám, preto ich vnímajú skôr ako zábavu než vzdelávací nástroj a o to radšej s touto didaktickou pomôckou pracujú."
DSS Impulz
Bratislava

Často kladené otázky

Pre ľudí s autizmom, detskou mozgovou obrnou, Downovým syndrómom, poruchami učenia a ostatnými mozgovými disfunkciami. Používať sa môžu v domácnostiach, školách a organizáciách, kde pracujú s ľuďmi s mentálnym postihnutím.

Rozoznávanie farieb, čítanie, písanie, počítanie, jemná motorika, logické uvažovanie, zisťovanie času z hodín, geometrické tvary a ďalšie.

Je to individuálne. Hry hrajú deti ale aj dospelí, ktorí majú špeciálne vzdelávacie potreby.

Sú vytvorené pre potreby ich používateľov, obsahujú jednoduché grafické rozhranie, dajú sa ovládať myšou aj dotykom, neobsahujú rozptyľujúce animácie a reklamy.

Domácnosti môžu využívať obmedzenú verziu Pinf Hier (9 hier, bez prispôsobení, vylepšení a aktualizácií) zadarmo. Plná verzia (26+ hier, vylepšenia, aktualizácie, prispôsobenie) stojí 2 € mesačne, bez viazanosti.

Inštitúcie (školy, centrá, DS, DSS, lekári, organizácie…) majú nárok na bezplatnú skúšobnú licenciu. Plná verzia pre inštitúcie je k dispozícií od 16€ za inštaláciu ročne. Pre viac informácií nás kontaktujte.

Všetky konkrétne informácie nájdete v záložke Návod.

Pinf Hry Online - bez inštalácie

Vyskúšajte Pinf Hry priamo vo vašom prehliadači, bez nutnosti inštalácie.

Novinky

Naši partneri

Spolupracujeme s portálom https://naspoklad.sk/ – stránky školských a poradenských špeciálnych pedagógov stratených v mori informácií.

Scroll to Top